Birebir İngilizce Eğitimi: TED Gibi İngilizce Konuşmanın Yolu | Crowy Education

Birebir İngilizce Eğitimi: TED Gibi İngilizce Konuşmanın Yolu

İş yaşamına yeni adım atan ve İngilizce pratiğini daha ileriye taşımak isteyenlerden misiniz? Özgeçmişinizdeki onlarca sertifikaya rağmen hala İngilizce konuşurken eli ayağına dolaşanlardan mısınız? Kariyerinizde emin adımlarla ilerlerken yabancı konuklarla nasıl iletişim kuracağınızın stresiyle baş edemiyor musunuz?

Bir TED Talks konuşmacısının yüzlerce dinleyiciyi kendine hayran bırakan akıcı İngilizce üslubuna mı tanık oldunuz? Bir anda kendinizi onun yerine koyup ¨ben de yapabilirim¨ diyorsanız, işte size püf noktaları: 

Birebir İngilizce öğrenme teknikleri ile kapıyı birlikte aralamaya ne dersiniz?

Birebir İngilizce İle Tanışmaya Hazır Olun

Yabancı dil öğrenimi yıllar süren bir eğitim, yoğun çaba ve hiç bitmeyen ilgi sonunda ortaya çıkan bir sonuç diye düşünebilirsiniz. Aslında yabancı dili akıcı biçimde kullanabilmek bir sonuç değil, süreç işi.

Elbette sihirli bir değnek ile bir anda fark yaratmaktan bahsetmiyoruz. Doğru planlama, uygun stratejiler ve kişiye özel bir eğitim programı ile yabancı dilde sürekli gelişimi sağlamak mümkün. Bu noktada tanışacağınız birebir İngilizce kurs programı ile doğru adımları keşfetmeniz yolculuğunuzun ilk durağını oluşturacak.  

Her yabancı dil öğrencisinin kendine özgü edinim hızı, motivasyonunu oluşturan özel alanlar ve geliştirmiş olduğu yabancı dil altyapısı birbirinden farklıdır. Eğitim düzeyi, İngiliz dili kullanımına maruz kaldığı süre ve ortamlar ile şu anda İngilizce konuşma ihtiyacına neden olan etkenler tek tek analiz edildikten sonra işe başlamak gerekir. Bu da Crowy Education uzmanlığı ile kurumumuzda sağlayacağımız ilk unsurlardan biridir. İngilizce birebir ders almaya başladığınızda, en aktif öğrenme biçiminiz de ortaya çıkacağından, bu yönünüzü kullanarak İngilizce konuşma becerinizi geliştirme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Birebir İngilizce Dersi İle Konuşma Pratiği Kazanın

Yabancı dil edinimindeki dört temel beceriden birini oluşturan konuşma becerisi aslında tek başına etkin görünmüyor. Dinleme teknikleri ile alımlamayı öğrenen bireylerin, dil üretimine geçtikleri noktada konuşma becerisi de aktif olmaya başlıyor.

Kısacası, görsel-işitsel materyallerdeki mesajlara sürekli maruz kalan yabancı dil öğrencileri, dil üretimi için temel altyapıyı çok da farkında olmadan kazanmaya başlıyorlar. 

İşte bu noktada, İngilizceyi konuşmanıza dahil etmek için bir rehbere ihtiyaç duyacaksınız. Size rehberlik etmeye hazır yabancı dil eğitmenlerimiz ve anadili İngilizce olan öğretmenlerimizden alacağınız birebir İngilizce özel ders sayesinde konuşma pratiğinizi maksimum düzeyde kullanma fırsatı bulacaksınız. Üstelik İngilizce konuşmak için yurt dışına çıkmanıza gerek bile kalmayacak. Seviyenize uygun biçimde planlanan birebir İngilizce kurs programı sayesinde hem kendi beklentilerinizi karşılayacak hem de kalabalık bir öğrenci grubuyla yakalayacağınızdan çok daha hızlı ilerleme şansı yakalayacaksınız.

İngilizce Birebir Ders İle Size Özel Programı Birlikte Oluşturalım

İngilizce konuşma becerinizi en kolay geliştirme yolunu keşfettiğinize göre, birebir özel ders programı oluşturmaya artık hazırsınız demektir. Genellikle yüz yüze eğitim tekniği ile birebir ders planlanması önerilse de, yoğun iş temposu ve seyahatler gibi zamanı kısıtlayan profesyonel yaşam gereklilikleri, dijital öğretim araçlarını da alternatif olarak sunmaya başladı. Özellikle pandemi sürecinde, yüz yüze eğitimin daha da kısıtlandığını düşündüğümüzde, dijital platformlar üzerinden birebir İngilizce eğitim yöntemlerini uygulamak, neredeyse bir zorunluluk haline geldi. 

Çevrim içi dizayn edilen birebir İngilizce özel dersler sayesinde hem siz hem de eğitmeniniz daha özgürce ve güvenle öğrenme sürecine dahil olacaksınız. TED Talks konuşmacıları gibi ustalıkla İngilizce konuşmak için daha fazla beklemenize gerek yok.

Size özel İngilizce birebir ders programınızı oluşturmak için Crowy Education danışmanlarımız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.  

Tüm yazılarımızdan ilk senin haberin olsun. Abone ol.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.
Open chat
WhatsApp iletişim