Konuşarak İngilizce Öğrenmek Neden Daha Avantajlı? | Crowy Education

Konuşarak İngilizce Öğrenmek Neden Daha Avantajlı?

İngilizce öğrenmek, özellikle anadili Türkçe olanlar için kuşkusuz çok daha zor bir süreç. Sonuçta birbirinden tamamen farklı iki dil ailesinden bahsediyoruz.

Bu nedenle fonetikten gramere kadar İngilizce ve Türkçe arasında sayısız fark bulunuyor. Tüm bunlar İngilizce öğrenme aşamasında olanların işini zorlaştırırken zamanla motivasyonlarının da düşmesine hatta tamamen yok olmasına yol açıyor. Bizse pratiğe dayalı eğitim anlayışımızla teoriyi aşarak İngilizceyi gerçek anlamda akıcı bir şekilde konuşmanızı sağlıyoruz.

İngilizceyi Kavramanın En Etkili Yolu: Konuşarak İngilizce Öğrenme

Türkçeden farklı olarak İngilizcedeki zaman çekimlerini, ön ekleri ve daha birçok detayı öğrendiniz diyelim. Dil bilgisinde ne kadar iyi olursanız olun, iş konuşmaya geldiğinde durum tamamen tersi yönde değişebiliyor. Ne yazık ki klasik İngilizce kursları ile öğrenilen bilgilerin aslında sadece kağıtta kaldığını fark edebiliyoruz. Bu da bize teoriyle birlikte pratiğin de ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Crowy Education olarak ister yüz yüze, ister online İngilizce konuşma şeklindeki kurslarımızla ihtiyaç duyduğunuz oranda pratik yapmanıza imkan tanıyoruz.

Konuşarak İngilizce Öğrenmenin En Önemli Avantajı

İngilizceye dair birbirinden farklı kurslara katılabilir, tüm kuralları öğrenebilir ve kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

Ancak bir iş toplantısında, yabancı bir ülkede ya da bir yabancıyla karşı karşıya geldiğinizde İngilizceyi ne kadar iyi bildiğiniz değil, ne kadar iyi konuşabildiğiniz önem kazanıyor. “Konuşarak İngilizce Öğren” anlayışına sahip kurslarımız aracılığıyla günlük hayatta veya iş hayatında ihtiyaç duyabileceğiniz pratiği elde edebilirsiniz. Üstelik bunu internet üzerinden online olarak zamana, mekana ya da pandemi gibi olumsuz koşullara bağlı kalmadan da gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamen Size Özel Yüz Yüze veya Online İngilizce Dersler

Eğer İngilizce konuşurken hata yapmaktan korkuyor ya da utanıyorsanız birebir özel derslerimiz ile bu zorluğu kısa sürede aşabilirsiniz.

Topluluk içinde konuşarak İngilizce öğrenmek sizi farklı sebeplerden dolayı zorluyorsa uzman eğitmenlerimiz aracılığıyla ve bire bir eğitim anlayışımız sayesinde çok daha verimli ve rahat bir kurs süreci geçirebilirsiniz. Böylece hem konuşurken yaşadığınız çekingenliği üzerinizden atabilir hem de pratiğinizi geliştirebilirsiniz.

Ayrıca diğer kurslardan farklı olarak öğrencilerimize sunduğumuz. “Yüz yüze İngilizce öğren” ve “Online İngilizce öğren” seçenekleriyle potansiyel kısıtlamaları da ortadan kaldırıyoruz.

Bireysel ve Kurumsal İngilizce İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Her Şey

Crowy Education olarak yalnızca bire bir dersle sınırlı kalmıyor; bireysel ve kurumsal İngilizce ihtiyaçlarınıza yönelik farklı yaklaşımları da bir araya getiriyoruz. Örneğin; grup şeklinde online veya yüz yüze eğitim, genel İngilizce dışında iş İngilizcesi gibi alternatiflerle şirket bazlı ve daha hesaplı seçenekler de sunuyoruz. Bu sayede şirket çalışanlarının da İngilizceyi rahat ve akıcı şekilde konuşmalarına aracılık ediyoruz.

Butik İngilizce eğitiminin farkını anlamak ve “Konuşarak öğreniyorum” hissinin verdiği rahatlığı yaşamak için Crowy Education ile iletişime geçmeniz yeterli.


Tüm yazılarımızdan ilk senin haberin olsun. Abone ol.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.
Open chat
WhatsApp iletişim