Neden Crowy?

Eğer bu sayfaya iniş yaptıysanız bir araştırma periyodundasınız. Zihniniz İngilizce’yi öğrenmek veya geliştirmek konusunda net fakat; nerden ve nasıl başlayacağınız konusunda emin değilsiniz. Alternatif çok. Her kurum türevli vaatlerde bulunuyor. Kimi bütçenize, kimi aklınızda oluşturduğunuz grafiğe paralel ilerliyor. Sizi çok iyi anlıyoruz. Sonuçta hem maddi hem manevi bir bedel ödeyeceksiniz ve başarıyla sonuçlandırmak istiyorsunuz.

Crowy Education’un üç ana bileşeni vardır;

Sevgi

İnsan sevdiği işi sonuçlandırmak ister,

Güven

güvendiği kişiye kendini emanet eder,

Teslimiyet

ve teslim olduğu noktada başarıya ulaşır.

“Kalbinizdeki tutkuyla cüzdanınızın aritmetiğini birleştiren bir nokta olduğuna inanıyoruz.”

 

Bültenimize abone olarak duyurular, kampanyalar ve güncel yazılar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Crowy Ayrıcalıkları

Konuşarak Öğrenme

Pek çoğumuz İngilizce anlıyorum fakat konuşamıyorum der.

Üzerimizde yaratılan baskı, çekingenlik, konfor alanından uzaklaşmamak hissiyatı Crowy Education'da uzman eğitmenlerin İngilizce konuşma teknikleriyle ortadan kaldırılır.

Esnek Ders Saatleri

Crowy Education’ da talep ettiğiniz günlere ve saatlere uyuyoruz.

İngilizce öğrenmek için artık sabit bir programa uymak zorunda değilsiniz sizin zaman yönetiminize göre programlama yapılmaktadır.Kişiye Özel Hazırlanmış Programlar

Eğitimlerimiz birebir size özel olarak sunuluyor. Yaşadığınız sıkıntıyı kısa

bir ön görüşmeyle açıklığa kavuşturup ardından size özel hazırlanmış bir programla yolumuza devam ediyoruz.7/24 Destek İletişim Hali

İngilizce konuşma kulüplerimiz ve bir çok farklı etkinlikle sizi işin içine

daha çok çekiyoruz. Hocalarımız sizinle sürekli İletişim halinde ve oluşabilecek sıkıntılarda bir telefon uzağınızda kalıyor.Nasıl Başlarım?

Şu anda bizle bir bağlantı içersindesiniz kayıtlı telefon numarasından bize ulaşarak bunu bir bağa dönüştürerek başlayabilirsiniz.
Kahvemizi yudumlarken kısa bir seviye tespit ardından talep ettiğiniz günlere ve saatlere uygun bir program hazırlayacağız. Kısacası nasıl başlarım sorusunu bize emanet edin. Bir telefon uzağınızdayız.
İLETİŞİM

Crowy ile sıfırdan başlayabilir miyim?

Crowy Education’ da her seviyeye uygun programlar mevcut. Altyapısız başlayabilirsiniz.

 • Crowy ile sıfırdan başlayabilir miyim?
 • Dersler nerede olacak?

  Derslerimiz Anadolu yakasında ofisimizde ya da sizin ofisinizde gerçekleşiyor. Eğer İstanbul dışındaysanız online derslerimizle internete bağlanabildiğiniz her yerden katılım gösterebilirsiniz.

 • Dersler nerede olacak?
 • Dersler nasıl işlenir?

  Eğitimlerimiz birebir size özel olarak sunuluyor. Yaşadığınız sıkıntıyı kısa bir ön görüşmeyle açıklığa kavuşturup ardından size özel hazırlanmış bir programla yolumuza devam ediyoruz.

 • Dersler nasıl işlenir?
 • Seviyemi nasıl belirleyeceğim?

  Seviyenizi online seviye tespitle değil yüz yüze ölçüyoruz. Bu seviyenizi daha net belirlememize yardımcı oluyor. Öncesinde online psikolojik testimizi çözüp ne kadar hazır olduğunuzu görmek için tıklayınız.

 • Seviyemi nasıl belirleyeceğim?
  • 0 Başarılı Eğitim

   0 Kelime

   0 Çalışma Saati